Naturalne miody

bok
BIALY

Restauracja czarny Staw w Dusznikach-Zdroju przy wypieku ciast bazuje na produktach lokalnych producentów. Miód, który używamy to miód lipowy i wielokwiatowy pochodzący od lokalnego pszczelarza z pasieki o długiej tradycji. Udowodnione jest, że spożywanie miodu zwiększa odporność organizmu i chroni układ oddechowy przed rozwojem zakażenia, co w obecnej rzeczywistości jest niezwykle powszechne. Zachęcamy więc do używania miodu jako słodzika oraz do po prostu zjedzenia go łychą ze słoika. W naszej ofercie mamy dla Ciebie nasz wirtualny gościu miód lipowy i wielokwiatowy, cudownie smaczny, słodziutki i z całą pewnością naturalny. Zapraszamy do zakupu tych właśnie miodów i z tej właśnie pasieki, zachęcamy do skosztowania ich idealnej stałej konsystencji, miód malina i niebo w gębie. Życzymy spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

Ceny produktów:

Miód lipowy – 40,00 zł./litr

Miód wielokwiatowy – 45,00 zł./litr

Forma płatności:  

Przyjmujemy płatności gotówką oraz kartą. 

Forma płatności i dostawy:  

Zapraszamy do naszej restauracji po odbiór osobisty, możemy także przywieźć zamówione produkty. Na terenie Dusznik-Zdroju dostawa jest bezpłatna, poza Dusznikami 1 zł. za kilometr. 

Możliwość zapakowania na prezent:  

Miody są idealne na prezent. Litrowy słoik z etykietą pasieki, ozdobiony jutą i sznurkiem, już sam w sobie jest zapakowany na prezent. 

dane kontaktowe:

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie + 48 663 696 678 oraz mailem: restauracjaczarnystaw@gmail.com